Jesteś zawodowym kierowcą ciężarówki i każdego miesiąca pokonujesz tysiące lub dziesiątki tysięcy kilometrów? W takim razie doskonale powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest regularna diagnostyka komputerowa. Sprawny pojazd gwarantuje komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo, dlatego w przypadku wystąpienia usterki należy działać niezwłocznie. Mobilny, całodobowy serwis 24truckservice oferuje kompleksową diagnostykę ciężarówek, autobusów oraz pojazdów dostawczych i budowlanych. Usługa ta pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz fundusze, bo inteligentny system sam wskaże źródło awarii, którą nasz wyspecjalizowany zespół postara się wyeliminować najszybciej, jak to tylko możliwe. Na wyposażeniu  serwisu znajduje się wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, który pozwala m.in. na:

  • sprawdzanie układów elektronicznych
  • kalibrację systemów
  • kasowanie błędów i inspekcji serwisowych
  • naprawę i aktualizację sterowników

Nasza oferta kierowana jest zarówno do prywatnych kierowców ciężarówek, właścicieli firm logistycznych, jak i prezesów większych przedsiębiorstw budowlanych, których flota liczy nawet kilkadziesiąt pojazdów. Oferujemy dojazd do klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby podejmiemy się bezpłatnego przetransportowania zepsutego pojazdu do jednej z naszych siedzib - w Łodzi lub Zduńskiej Woli. Choć obszar naszej działalności obejmuje głównie woj. łódzkie, jesteśmy w stanie pokonać większe odległości, aby zapewnić Ci rzetelną  i jak najszybszą pomoc. Po zakończonej diagnostyce i wyeliminowaniu awarii odwozimy pojazd pod wskazany przez klienta adres - całkowicie za darmo.

Diagnostyka komputerowa ciężarówek przeprowadzana jest przez doświadczonych elektromechaników, którzy mają niezbędną wiedzę na temat skomplikowanych układów elektronicznych znajdujących się zarówno w nowych, jak i starszych pojazdach. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby, abyś mógł cieszyć się z profesjonalnie przeprowadzonej usługi bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Zapraszamy już dziś do skorzystania z szerokiej oferty firmy 24truckservice. Oprócz kompleksowej diagnostyki komputerowej podejmujemy się także usług blacharsko-lakierniczych, oczyszczanie wnętrz auta, naprawy silników i zawieszenia w ciężarówkach i TIR-ach. Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy zadzwonić i przedstawić swój problem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w logistyce są ciągłość i terminowość dostaw, dlatego nasi serwisanci są do Twojej dyspozycji także w niedziele i święta!