Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która zajmuje się kompleksową mechaniką ciężarówek, samochodów dostawczych i pojazdów budowlanych wszystkich najpopularniejszych marek. Z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia, nawet tego z pozoru niemożliwego do wykonania. Nasza kadra złożona jest z wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Współpracujemy z dystrybutorami oryginalnych części do ciężarówek, a także hurtowniami oferującymi wysokiej jakości zamienniki, dlatego możesz mieć pewność, że podczas naprawy nie idziemy na absolutnie żadne kompromisy. Mechanika świadczona przez firmę 24truckservice obejmuje usługi, takie jak m.in.:

  • remont silnika
  • naprawa zawieszenia
  • diagnostyka komputerowa układów ABS, EBS, ECAS, EDC itp.
  • wymiana olejów, filtrów i wszelkich płynów eksploatacyjnych
  • serwis naczep i przyczep
  • czyszczenie wnętrza pojazdu

Jako mobilny serwis świadczymy usługi zarówno stacjonarnie, w naszej siedzibie, jak i na trasie. Dojeżdżamy do każdego klienta, który potrzebuje sprawnej i szybkiej pomocy w usunięciu awarii związanej z silnikiem, układem hamulcowym, komputerem pokładowym i nie tylko. Mechanika ciężarówek odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością usterek sprawnie i szybko. W przypadku bardziej skomplikowanego problemu zabierzemy Twój pojazd, zamawiając lawetę. Po wykonanej usłudze dostarczmy go we wskazane przez Ciebie miejsce. Zapraszamy do kontaktu zarówno prywatnych kierowców ciężarówek, jak i właścicieli firm dysponujących bardziej rozbudowaną flotą pojazdów. W tym drugim przypadku chętnie podejmiemy się mechaniki każdego samochodu z osobna. Przed nami żaden pojazd ciężarowy - ani starszy, ani nowszy - nie ma tajemnic.

Ofertę serwisową kierujemy przede wszystkim w stronę mieszkańców województwa łódzkiego, ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać z naszą ofertą mechaniki pojazdów gabarytowych także w inne regiony Polski, a nawet za granicę. Aby zamówić serwis, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wysyłając maila (biuro@24truckservice.eu) lub dzwoniąc (+48 734 191 119). Możesz także przyjechać do siedziby firmy, która zlokalizowana jest przy ul. Cisowej 21 w Zduńskiej Woli koło Łodzi. Oddając ciężarówkę w ręce wykwalifikowanych mechaników, możesz liczyć nie tylko na naprawę silnika czy wymianę odpowiedniego układu, ale także na usługę czyszczenia wnętrza pojazdu i kompleksową diagnostykę komputerową. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą.