Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu naczep i przyczep. W zakresie realizowanych przez warsztat usług mieszczą się m.in. naprawa i wymiana hamulców, a także remonty przyczep. Podejmujemy się piaskowania podwozia oraz odrestaurowywania różnego rodzaju elementów nadwozi (w tym uszczelniania drzwi i ścian). Wykonujemy serwis chłodni i izoterm oraz dachów kontenerowych różnorodnych marek. Zajmujemy się reperowaniem układów pneumatycznych, ABS oraz EBS. Usuwamy awarie silników i sprzęgieł, doprowadzamy także do stanu używalności osie i obrotnice. Na zlecenie klienta umieszczamy nowe nadwozia na używanych elementach, wykonując wszystkie formalności administracyjne z tym związane. Prowadzimy także serwis ogumienia. W razie konieczności dokonujemy wymiany opon oraz ich nacinania. Ponadto oklejamy i znakujemy naczepy, a także zastępujemy stare, wysłużone dyszle, plandeki i zaczepy nowymi modelami.

Remontujemy oraz modernizujemy wywrotki, cementowozy oraz paszowozy. Korzystamy przy tym z części zamiennych kupowanych wyłącznie u sprawdzonych dostawców. Nasi mechanicy podejmują się także serwisu i regenerowania układów jezdnych i hamulcowych oraz zabudów i skrzyń ładunkowych.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych mechaników samochodowych specjalizujących się w naprawie oraz remoncie naczep. Nasz serwis dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, umożliwiającym sprawne usuwanie nawet poważnych awarii. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców prowadzących firmy transportowe, jak i do klientów indywidualnych. W zakresie naszych usług mieszczą się zarówno drobne naprawy usterek, jak i kompleksowe remonty różnych pojazdów, takich jak naczepy oraz przyczepy, a także ciągniki siodłowe.

Zależy nam na zagwarantowaniu Ci pełnej satysfakcji z wysokiego poziomu realizowanych usług. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zlecone nam zadania wykonać z należytą precyzją i sumiennością. Szanujemy Twój czas. Przykładamy wielką wagę do tego, aby naprawa została w całości sfinalizowana w umówionym z Tobą terminie. Na życzenie klienta podpisujemy z nim obustronną umowę o współpracy, która zabezpiecza jego interesy w relacji z nami.

Decydując się na regularne korzystanie z usług warsztatu, możesz liczyć na bezpłatne, realizowane systematycznie przeglądy techniczne posiadanych naczep, a także agregatów chłodniczych i zabudów izotermicznych. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia wyceny podsumowującej koszty kompleksowego serwisu nadwozia i podwozia.