Odpowiednio dopasowane, sprawnie działające zawieszenie to podstawa nie tylko w pojazdach osobowych. Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki lub samochodu dostawczego, powinieneś zadbać o to, aby przeprowadzać regularne i kompleksowe przeglądy kół i nadwozia. Nieprawidłowe działanie któregoś z komponentów wpływa niekorzystnie na działanie całego układu, także kierowniczego, dlatego zadbaj o bezpieczeństwo swoje i przewożonych towarów i osób, wybierając mobilny, całodobowy serwis 24truckservice. Naprawa ciężarówek to dla naszej wykwalifikowanej kadry mechaników chleb powszedni. Zajmujemy się szeregiem czynności, które mają wpływ na prawidłowe działanie amortyzatorów i elementów pneumatycznych, m.in.:

  • wymianą przekładni kierowniczych i resorów
  • przeglądem technicznym i naprawą zawieszenia
  • regeneracją zwrotnic i stabilizatorów
  • serwisem układu pneumatycznego

Powierzając swój samochodów ciężarowy w ręce serwisantów z 24truckservice, możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie i najszybciej, jak to możliwe. W przypadku skomplikowanej usterki uniemożliwiającej jazdę, jesteśmy w stanie odebrać Twoją ciężarówkę z dowolnego miejsca na trasie całkowicie za darmo. Po wykonanej naprawie zawieszenia odwieziemy ją pod wskazany adres. Ofertę kierujemy przede wszystkim do zawodowych kierowców, właścicieli flot logistycznych oraz przedsiębiorstw budowlanych z terenu województwa łódzkiego, ale obsługujemy również klientów z innych miast, a nawet z zagranicy. Niezależnie od tego, czy z pojazdu korzystasz sporadycznie czy też pokonujesz nim miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, skorzystaj z kompleksowego przeglądu. Jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu, nawet temu z pozoru niemożliwemu.

Naprawa zawieszenia ciężarówek przeprowadzana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Współpracujemy z dostawcami oryginalnych podzespołów, a także wysokiej jakości zamienników, na które udzielamy stosownej gwarancji. Wybierane przez nas rozwiązania pozwalają na zwiększenie żywotności tego układu, dzięki czemu będziesz mógł przemierzać dalekie trasy bez obaw o to, że pojazd odmówi współpracy w najmniej spodziewanym momencie. Masz problem ze swoim pojazdem? Napisz do nas (biuro@24truckservice.eu) lub zadzwoń (+48 734 191 119), a my niezwłocznie postaramy się pomóc! Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - również w święta. Oprócz naprawy zawieszenia w ciężarówkach oferujemy także usługi związane z myciem wnętrza samochodu i diagnostykę komputerową układów elektronicznych. Zapraszamy!